fbpx
   

На Житомирщині хочуть встановити 20 електрозаправок вздовж траси М-06 «Київ-Чоп»

Інфраструктура | 17:35, 10.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 10 лютого, у Житомирській облдержадміністрації відбулася робоча зустріч із представником Private Financing Advisory Network (PFAN) щодо проєкту розвитку мережі зарядних електростанцій для електромобілів в області.

У зустрічі взяли участь голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, заступник голови ОДА Віктор Градівський, радник з інвестиційних питань PFAN Олександр Каіпецький, голова АТ «Житомиробленерго» Олексій Шекета та в.о. директора Установи «Агенція регіонального розвитку в Житомирській області» Маргарита Сіранчук.

Під час зустрічі представник інвестора мав нагоду одразу обговорити деталі підключення до електромереж із керівництвом АТ «Житомиробленерго». Як запевнив його очільник, суттєвих труднощів у цьому процесі виникнути не повинно.

Наразі в Україні постійно зростає попит на електромобілі. Протягом минулого року їх кількість кожного місяця зростала на 2-3 % і на початку 2022 року склала понад 33 тисячі. 40 % із них зареєстровано на Житомирщині та 3 областях, що межують з нами, – це Київщина та місто Київ, Рівненщина та Вінниччина.

Намір інвестора – сприяти встановленню близько 20 електрозаправок вздовж траси М-06 «Київ-Чоп», що пролягає через Житомирську область. Ймовірна сума інвестицій у проєкт може скласти понад 600 тисяч доларів.

Довідково. Компанія Private Financing Advisory Network (PFAN) – глобальна експертна мережа консультантів, що забезпечує безкоштовну експертну та інвестиційну підтримку для підприємців/розробників проєктів різних галузей. PFAN працює під егідою Організації Об’єднаних Націй із промислового розвитку (UNIDO) та Партнерства з відновлюваних джерел енергії та енергоефективності (REEEP).