fbpx
   

На Житомирщині групі фальшивомонетників змінили підозри

Суд | 17:30, 3.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Розслідується кримінальне провадження за фактом незаконного придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та збуту підробленої іноземної валюти, вчиненого місцевими жителями.

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

У ході досудового слідства, за результатами детального вивчення обставин скоєння кримінальних правопорушень встановлено, що фігуранти справи скоювали злочини у складі організованої групи, до якої входили четверо осіб.

Наразі, на підставі виявлених додаткових обставин, 2 червня 2021 року, чотирьом особам повідомлено про зміну підозр з ч. 2 на ч. 3 ст. 199 КК України, яка передбачає суворіше кримінальне покарання.

Нагадаємо, групу осіб, 1970-1980 років народження, викрито та затримано 13.04.2021 під час збуту у Житомирі підроблених доларів США.

Під час особистих обшуків підозрюваних вилучено грошові кошти, здобуті незаконною діяльністю, мобільні телефони, чорнові записи тощо.

Також, з метою подальшої конфіскації, накладено арешт на майно підозрюваних, а саме, 6 автомобілів, земельну ділянку і будинок.

Задля забезпечення належної процесуальної поведінки підозрюваних чотирьом особам обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою (двох з них пізніше звільнено з під варти у зв’язку із внесенням застави), одному підозрюваному – домашній арешт.

Досудове розслідування проводить Головне управління Нацполіції в області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.