fbpx
   

На Житомирщині готуються до вакцинації проти COVID-19

Медицина | 13:27, 1.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині готуються вакцинувати жителів області проти коронавірусу.

Про це на брифінгу в облдержадміністрації сказав начальник відділу обласного департаменту охорони здоров’я Сергій Березовський, – інформує Суспільне.

За його словами, Міністерство охорони здоров’я розробило дорожню карту по вакцинації проти коронавірусу, яка включає себе п’ять етапів.

“В лютому місяці Україна теж долучиться до вакцинації своїх громадян проти коронавірусу. Найближчим часом почнеться перший етап вакцинації проти коронавірусу. Будуть вакциновані медичні працівники закладів охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на коронавірус; всі працівники лабораторій, які проводять діагностику на коронавірус; працівники, в тому числі, і водії, екстреної медичної допомоги, а також люди, які перебувають в спеціалізованих закладах соціального захисту. Це працівники і підопічні геріатричних пансіонатів та псиневрологічних інтернатів. За інформацією Міністерства охорони здоров’я, вакцина найближчим часом надійде в Україну, буде розподілена по регіонам і ми максимально швидко проведемо щеплення згаданих мною людей”, – поінформував Сергій Березовський.

Нагадаємо, за добу, 31 січня, на Житомирщині коронавірус підтвердили у 102 жителів. двоє людей померли.