fbpx
   

На Житомирщині двох хлопців нагородили за порятунок дівчини на водоймі

Події | 12:03, 31.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

30 травня двох бердичівлян Олександра Захарова та Дмитра Олійника нагородили за порятунок дівчини на водоймі. Про це повідомляє пресслужба Бердичівської районної військової адміністрації.

Олександр Захаров та Дмитро Олійник стали відомими на всю Житомирщину після того, як 20 травня на водоймі у парку Шкіряника врятували життя молодій дівчині, що пішла у воду купатися та раптово почала тонути. На відміну від інших відпочиваючих парубки не розгубилися, а стрибнули у воду та допомогли дівчині добратися до берега. Отримувати заслужені відзнаки прийшов тільки Дмитро – його товариш наразі знаходиться на роботі у місті Києві.

Начальниця Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк подякувала хлопцям за їх небайдужість та врятоване людське життя.

«Переконана, даний випадок слугуватиме гарним прикладом для нашої молоді. Це вперше я вручаю подібну відзнаку, і мене переповнює гордість за наше підростаюче покоління. За те, що наші діти ростуть справжніми українцями: хоробрими та небайдужими. З такою молоддю наша держава неодмінно матиме гарне майбутнє» – наголосила вона.