fbpx
   

На Житомирщині другу дозу вакцини отримали 2200 людей

Здоров'я | 17:19, 21.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 21 травня в Житомирській області щеплення від коронавірусу отримали 35 тисяч людей. Другу дозу вакцини отримали 2200 осіб.

Про це під час брифінгу 21 травня розповів начальник відділу управління охорони здоров’я області Сергій Березовський. За його словами, щеплення на території Житомирської області проводять трьома вакцинами – Coronovac, Astra Zeneca та Pfizer.

“У нас ще є певний запас вакцини AstraZeneca і нам на тиждень приблизно її вистачить, – каже Березовський. – Ми відклали певну частину на ревакцинацію, яка зараз проводиться. Ми запитували представників МОЗ, коли буде ще вакцина AstraZeneca. Вони нам сказали чекати, тому що вакцина проходить реєстрацію, але конкретних термінів нам не кажуть”.

Щодо вакцини Coronovac, якою вакцинують маломобільні групи населення, то Сергій Березовський каже, що вона є в достатній кількості.

Крім того, область очікує додаткової поставки 10 тисяч доз вакцини Pfizer для освітян, які не залучені до процесу проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Суспільне