fbpx
   

На Житомирщині до ПЦУ перейшли ще дев’ять релігійних громад московського патріархату

Події | 12:29, 5.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині з початку війни дев’ять релігійних громад, які раніше входили до УПЦ московського патріархату, перейшли до Православної церкви України.

Інформація про перехід релігійних громад розміщена на сайті Житомирсько-Овруцької єпархії Православної церкви України, передає Укрінформ.

До Православної Церкви України перейшли громада Різдва Христового с. Васьковичі Коростенського району, громада св. Димитрія Солунського с. Буки Коростенського району, громада Свято-Покровського храму с. Тетірка, Житомирського району, громада Казанської ікони Божої Матері с. Долинівка Житомирського району, громада Різдва Богородиці с. Іванків Житомирського району, громада храму великомученика Дмитрія Солунського с. Наталівка Новоград-Волинського району, а також громади Свято-Олександро-Невська с. Діброва Коростенського району, Свято-Іанно-Богословська с. Йосипівка Коростенського району та громада Архистатига Божого Михаїла с. Українка Коростенського району (без настоятелів).

Нагадаємо, Синод Православної церкви України закликав духовенство і релігійні громади, які перебувають в юрисдикції московського патріархату, увійти в канонічне єднання з ПЦУ.

За словами предстоятеля Православної церкви України митрополита Епіфанія, станом на кінець березня 2022 року понад 50 громад в Україні перейшли до ПЦУ, близько 100 перебувають в процесі переходу.