fbpx
   

На Житомирщині чоловік майже тиждень блукав лісом

Події | 15:38, 17.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Жителя Романівщини, який майже тиждень блукав у лісі, вдалося розшукати у сусідній громаді. Чоловік пішов по гриби, а у результаті кілька днів ночував серед кущів та дерев.

14 червня уночі до Житомирського районного управління поліції звернулась житомирянка, яка повідомила, що вже кілька днів відсутній вдома її 49-річний брат, житель с. Ягодинки Романівської громади. Попередньо, він 10 червня пішов до лісу по гриби та не повернувся. Власними силами рідні не змогли його розшукати.

Поліцейські розпочали заходи для встановлення місця знаходження чоловіка. За одним з повідомлень, що надійшло до поліції від громадян, схожого чоловіка нібито бачили на Чуднівщині. Відтак поліцейський офіцер місцевої громади Богдан Музичук разом з працівниками відділення поліції № 5 (м. Чуднів) Житомирського РУП та кінологом зі службовим собакою вирушили на пошуки. Однак того дня заходи результатів не дали.

16 червня, близько 19:00 до поліцейського офіцера громади звернулись місцеві жителі та вказали, що ймовірно бачили розшукуваного чоловіка у с. Стовпів. Правоохоронець виїхав до населеного пункту, де й знайшов знесиленого чоловіка. Це дійсно був зниклий житель Романівської громади. Він розповів, що заблукав та кілька днів ночував у лісі.

Поліцейський автомобілем доправив чоловіка за місцем проживання та передав рідним.