fbpx
   

На Житомирщині батько “пригостив” пивом двох дітей, щоб залишили його у спокої

Події | 10:32, 18.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

За кожним із таких випадків правоохоронці складали адміністративні матеріали відносно дорослих. Нині у родинах, де були зафіксовані подібні порушення, окрім поліцейських, працюють і спеціалісти соціальних служб.

15 лютого під час превентивних заходів, спрямованих на запобігання кримінальним та адміністративним правопорушенням, ювенальні інспектори перевірили одну з підоблікових родин.

Спілкуючись з 12-річними хлопчиком і дівчинкою, поліцейські виявили, що обоє перебувають у стані алкогольного сп’яніння. З’ясувалося, що незадовго до візиту правоохоронців дітей пригостив пивом їх батько. 45-річний чоловік визнав свою провину у цьому та пояснив, що таким чином намагався позбутись їх надокучиливої для нього уваги.

Поліцейські переконалися, що діти не потребують медичної допомоги, розповіли батькові про наслідки подібних дій та склали відносно нього адміністративний протокол за ст. 180 (Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння) КУпАП. Нині з усіма членами родини проводиться відповідна профілактична робота для недопущення таких випадків у майбутньому.