fbpx
   

На Житомирщині 86% пошкоджених об’єктів – житлові будинки

Інфраструктура | 11:33, 15.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині житлові будинки становлять 86% усіх пошкоджених унаслідок обстрілів російськими військами об’єктів.

Про це повідомляє голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко у Телеграм.

“На Житомирщині з початку збройної агресії з боку росії вже виявлено 2246 пошкоджених об’єктів. 86% – це житлові будинки. Найбільша кількість руйнувань фіксується у північній частині області, а саме в Коростенському районі – 1835 об’єктів, або 80% від загальної кількості” – інформує Віталій Бунечко.

Зазначається, що фахівці Житомирської ОВА щоденно готують пакети документів для виділення фінансування на відновлювальні роботи по кожному з об’єктів. Вже сформовано потребу щодо закупівлі майже 17 тисяч металопластикових вікон, склопакетів, дверей та інших будівельних виробів на суму понад 77,2 млн грн.

Разом з тим, із загальної кількості пошкоджених житлових об’єктів – 66 вже відновлено, зокрема в Овруцькій громаді. У всіх цих будинках відремонтовано або встановлено нові віконні блоки, в 16 будинках відремонтовано покрівлю, в 1 будинку повністю відновлено вхідну групу.

Внаслідок бойових дій в області було зруйновано 8 мостів та пошкоджено дорожнє покриття 6 автомобільних доріг державного й місцевого значення. На сьогодні 5 тимчасових переправ вже влаштовано, інші 2 мости мають існуючі об’їзди. Також на окремих напрямках проїзд забезпечений по альтернативних маршрутах.