fbpx
   

На вулицях Житомира встановили ще чотири острівці безпеки

Події | 09:36, 11.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Для безпеки пішоходів на вулицях Житомира встановили ще чотири острівці, які скорочують час перебування пішохода на дорозі. Ініціатором проекту став житомирянин Роман Кравчук, роботи профінансували з обласного бюджету.

Суспільному Роман Кравчук розповів, що вартість кожного острівця, які встановили на різних вулицях Житомира – близько 50 тисяч гривень кожен. Будівельно-монтажні роботи фінансували з обласного бюджету.

“В самій назві закладено функціональне навантаження цього “острівця безпеки”, – каже Роман Кравчук. – Він для безпеки, причому, в першу чергу, для пішоходів, а не водіїв. Скорочується час перебування пішохода на дорозі, відповідно, скорочується час небезпеки. Якщо раніше треба було 10 метрів пройти, то тепер 2 рази по 4 метри. Вони ж стандартної довжини – півтора метра. Таких острівців в місті небагато – на Київській вулиці, на Параджанова, є ще біля “Глобала”. Коли проходить капітальне будівництво дороги, то на вулицях, де більше, ніж дві смуги для руху, повинні бути острівці безпеки, на нерегульованих перехрестях. Людина, її життя і здоров’я є найбільшою цінністю держави. Цей проєкт фінансує облдержадміністрація”.

Телефоном керівниця департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Інна Хоменко розповіла, що замовником будівельних робіт зі встановлення цих дорожніх конструкцій є Житомирська міська рада, а виконавцем – департамент регіонального розвитку.