fbpx
   

На території Житомирщини очікуються опади та ожеледь

Погода | 17:35, 6.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології 7 січня вдень очікується дощ з переходом у мокрий сніг, місцями ожеледь. 8 січня – уночі та удень мокрий сніг. На дорогах можлива ожеледиця. Відтак безпечний рух автошляхами ускладниться через погодні умови та вимагатиме додаткових заходів безпеки.

Зокрема, водіям слід врахувати погодні умови та технічний стан автомобіля. Під час опадів та ожеледиці будьте максимально обережними, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки.

Слизька дорога значно збільшує гальмівний шлях транспортного засобу. У разі потреби зупинитися, знижуйте швидкість поступово. Не робіть різких маневрів та завжди переконуйтеся, що це буде безпечно для інших учасників руху. Не забувайте при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Особливо будьте уважними й обережними у нічний час або упродовж тривалого перебування за кермом.

Пішоходам варто переходити дорогу виключно у встановлених місцях, перед цим переконавшись, що водії транспортних засобів помітили та зрозуміли ваші наміри. Для позначення себе на дорозі слід одягати світлий одяг чи спеціальні жилети, використовувати світловідбивні елементи у вигляді нашивок, наліпок, браслетів, брелоків тощо.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через дорожню пригоду, не будьте байдужими: запропонуйте посильну допомогу, викличте аварійні служби або зателефонуйте за номером «102».