fbpx
   

На що українці витрачають “тисячу за вакцинацію”?

 Поділитися

Поділитися в

Перші три місця з використання “тисячі за вакцинацію” в межах програми грошей “єПідтримка” – у сфери культури та креативних індустрій.

Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко, аналізуючи перші статистичні дані щодо використання коштів з програми “єПідтримка”.

“Щодо градації. На 1-му місці очікувано – кінотеатри. На 2-му – з невеличким відривом – книжкові крамниці. На третьому – театральні продюсерські агентства”, — написав Ткаченко у Telegram.

За його словами, на 6-му місці — музикальні групи, на 10-му – виробництво та дистрибуція відеофільмів, на 11-му – туристичні атракції та шоу.

“Ті результати, що є на сьогодні, – вражають. Сподіваюсь, допомога держави культурі та креативним індустріям через сплату послуг вакцинованими громадянами дозволить пережити важкі часи пандемії”, — зазначив міністр.

За його словами, в списку витрачених “ковідних тисяч” немає музеїв. Ткаченко нагадав працівникам музейної справи про необхідність промотувати свої заклади. А українців закликав обрати для свого дозвілля похід в музей.

Суспільне