fbpx

На ринку в Житомирі частина покупців нехтує правилами карантину

Здоров'я | 11:35, 17.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі Держпродспоживслужба перевірила Житній ринок на дотримання вимог карантину. Нехтування масками та відсутність рукавичок – основні порушення, які виявили перевіряючи.

Про це повідомляє Суспільне.

У спільному рейді взяли участь предствники Держпродспоживслужби та дирекції ринку. Продавців перевіряли на наявність дезінфікуючих засобів, масок та рукавичок.

Працівниця Держпродспоживслужби Людмила Журавська розповіла, що частина відвідувачів нехтує правилами безпеки:

“Головна проблема у роботі ринків – відсутність санітарної культури у людей. Ось ми зараз спілкувалися з людьми про те, чому вони ходять без масок. Дехто відповідає, що не вірить в коронавірус, інші – що не мають в ній ходити, ще декому незручно. Таких людей більшість”.

Керівник міського відділення Держпродспоживслужби Василь Кравченко розповів Суспільному, що під час перевірки вони складають акт санітарно-епідеміологічного обстеження об’єкта:

“Зауваження, які усуваються одразу або протягом певного часу ми не фіксуємо. Результати заповненого акту ми віддаємо адміністрації ринку, щоб вони виправили ситуацію, і ставимо до відома виконавчі органи державної влади”.

За словами Василя Кравченка, такі рейди мають переважно профілактичний характер. Раніше їх проводили два-три рази на день. Тепер перевірка триває постійно.