fbpx
   

На полігоні під Житомиром розпочалися змагання серед десантників на кращу снайперську пару

Армія | 16:23, 28.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

28 липня на полігоні під Житомиром розпочалися змагання на кращу снайперську пару серед підрозділів десантно-штурмових військ. Стріляють із різних видів зброї та з будь-яких позицій. З переможців змагань сформують збірну команду десантно-штурмових військ, яка змагатиметься на чемпіонаті Збройних сил України.

Про це інформує Суспільне.

У змаганнях беруть участь снайпери з усіх підрозділів десантно-штурмових військ. Військові змагаються у стрільбі з різних видів зброї – пістолетів та снайперських гвинтівок. Стріляють із різних дистанцій та максимально незручних положень, наприклад, до своєї позиції вони мають проповзти кількадесят метрів, а потім із цієї ж необладнаної позиції зробити постріл.

Учасник змагань “Бетмен” каже, що для снайперів дуже важливо спиною відчувати свого напарника, який не лише прикриває, а й коректує вогонь.

“Найголовніше у парі – це злагодженість, – каже учасник змагань “Бетмен”. – Пара у будь-якому разі – це друзі, люди, які розуміють один одного з півслова. Ми знаємо звички один одного, особливості характеру. Ми не забобонні, просто перфекціоністи у всьому, у нас все має бути чітко, всі речі мають бути на своїх місцях”.

Учасник змагань з позивним “Перший” каже, що одним із головних секретів снайпера і є перфекціонізм у всьому: від того, що кожна дрібниця має бути на своєму місці, і до відчуття партнера.

“Не завжди позиція підготовлена, доводиться стріляти з незручних, зовсім непідготовлених позицій, там все хитається, сітка прицілу ходить туди-сюди, ти навіть не можеш навести на ціль, тому потрібно постійно спілкуватися. Спілкування – це у нашій справі запорука успіху, – розповів учасник змагань з позивним “Перший”.

Змагання триватимуть протягом двох днів. За їх результатами з найкращих пар сформують збірну команду десантників, яка змагатиметься вже на Чемпіонаті Збройних сил України.

“Участь у таких змаганнях – це безцінний досвід, так як всі учасники змагань – це не спортсмени-стрілки, а люди, які постійно у своїй службовій діяльності виконують бойові завдання, – каже заступник головного судді змагань Володимир. – По-друге, це підвищення рівня майстерності, бо кожен учасник знає, що найкраще тренування – це участь у таких змаганнях”.