fbpx
   

На майдані Соборному встановлять 50-метровий Державний Прапор

Cуспільство | 13:36, 7.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Рішення про його встановлення погодив сьогодні виконавчий комітет міської ради. Прапор встановлять на місці колишнього пам’ятника Леніну.

Головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн каже, що рекомендації щодо висоти самого флагштоку надала містобудівна рада, яка розглядала три варіанти й обрала серед них один.

«На сьогодні через стислі строки вже проведено містобудівну-архітектурну раду і погоджено попередній ескіз. Містобудівна рада надала рекомендації і проєктувальники вже отримали завдання», – зазначила вона.

У сквері розширять пішохідну зону та збережуть існуючі блакитні ялинки.

«Ми розширили пішохідну зону, додали ще дві пішохідні стежки. Також розширили саму центральну частину, яка веде до будинку Правосуддя. Усі ялинки на цій візуалізації збережені та стежки розміщені так, щоб їх не зачіпати», – зазначила Ольга Бронштейн.

Проєкт «Реконструкція скверу на майдані Соборному у м. Житомирі зі встановленням флагштоку Державного Прапора України» буде винесено на розгляд архітектурно-містобудівної ради при департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.