fbpx
   

Минулої доби з водойм Житомирщини дістали трьох загиблих чоловіків

Безпека | 13:36, 23.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

22 червня о 17:20 на пункт зв’язку 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини від поліції надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога у вилученні загиблого чоловіка з річки Случ поблизу села Громада Любарського району.

З’ясувалося, в суботу 20 червня компанія відпочивала на березі водойми. Після ночівлі, на ранок наступного дня вони виявили, що не має 35-річного чоловіка. Лише 22 червня родичі знайшли тіло загиблого в метрах 100 від місця відпочинку, воно зачепилося за гілля дерева близько 10 м від берега. Бійці ДСНС обв’язали потопельника рятувальною мотузкою та обережно діставили на беріг.

Зранку того ж дня на одному із кар’єрів у Житомирі водолази міської аварійно-рятувальної служби на воді дістали тіло загиблого 25-річного чоловіка. Зі слів очевидців, він зі знайомим напередодні відпочивали на березі. Вночі вони пішли купатися та обидва почали тонути, але врятуватися зміг тільки один. Тіло знайшли на глибині 5 метрів.

Окрім цього, ще одного потопельника 22 червня дістали водолази у ставку в селі Яворівка Новоград-Волинского району. Там місцеві рибаки вночі пішли тягнути волок. Через деякий час вони помітили, що одного з них не вистачає. Намагалися самотужки пірнати та шукати, але усі спроби були марними. Зранку після 1,5 годин пошуків працівники Новоград-Волинської аварійно-рятувальної служби на воді дістали тіло 52-річного рибака на відстані близько 20 м від берега. Загиблий заплутався у водоростях.

Обставини усіх  трьох надзвичайних подій наразі встановлюються правоохоронцями.

У ДСНС України у Житомирській області