fbpx

   

Ми поїхали знайомитися з дітьми, а після знали, що без них вже не зможемо. Історія родини з Коростишева

Cуспільство | 17:41, 1.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Звичайна українська родина – мама, тато, три сестрички та братик. Проте незвичайна історія створення цієї родини. Батьки усиновили чотирьох діток, у трьох з яких повне співпадіння у дні народженні.

Багатодітна мама цей факт називає дивом, адже першою донькою стала Софійка ще у 2017 році. А вже у 2019 році родина Ковальчуків усиновила ще трьох дітей – Карину та двійнят Аню та Артема. Саме Софія, Артем та Аня народилися в один день – 27 травня 2014 року. Цьогоріч їм виповнилося по шість рочків.

«Я вважаю, що це справжнє благословення та доля. Троє наших дітей мають один день народження. Ми дуже щасливі бути їхніми батьками», – розповідає Ольга Ковальчук.

Пані Ольга згадує, як вирішили усиновити дітей:

«Ми довго з чоловіком чекали дітей. Першою усиновили Софійку у віці двох рочків. Вона зростала і ми зрозуміли, що їй хочеться більше спілкування. Так вирішили взяти ще дитинку в сім’ю. А працівники служби у справах дітей ОДА запропонували нам трьох: двійняток та їх старшу сестричку. Ми поїхали знайомитися з дітьми, а після знали, що без них вже не зможемо».

Так, сім’я Ковальчуків враз стала багатодітною та ще більш щасливішою. Діти дуже підтримують один одного, полюбляють дізнаватися про все нове та допомагати у хатніх справах своїм батькам.

«Вже ні посуд не помити, ні салат не нарізати, – сміється пані Ольга. – Мої помічники хочуть все робити самостійно».

У кожного з дітей свої захоплення. Аня полюбляє малювати, танцювати, Артем тягнеться до майстрування. Карина старанно навчається, Софійка любить допомагати.

«Коли ми побачили фото Софії, то одразу сказали, що це наша дитина. І ніякі обставини  не змусили передумати. Дитина, котра зростає в любові, змінюється на очах», – згадує Олена Ковальчук.

За її словами, всі дітки почали їх з перших днів називати мамою і татом. Досить швидко адаптувалися до життя в сім’ї.

«Карина часто говорить – «мамо, тато, ви найкращі». Вона найстарша і ще не все забула з попереднього життя. І чути від неї такі слова – це дуже цінно. Адже ми їх усіх дуже любимо», – розповідає мама великої родини.

Якщо хтось не може зробити вирішальний крок, має певні сумніви щодо усиновлення, пані Олена радить не вагатися.

«Якщо ви любите дітей, то все буде добре. Це велика радість – мати дітей. Коли вдома малеча сміється, щебече, біжить назустріч, тоді дім стає зовсім іншим. Там живе справжнє щастя», – запевняє мама чотирьох діток.