fbpx
   

“Мотопробіг єдності – 2021” заїхав до Житомира (ФОТО)

Події | 16:39, 23.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Колона байкарів зі стягами України та кримськотатарського народу на годину заїхала до Житомира. Це – п’ятий мотопробіг єдності. Таким згуртуванням мотоциклісти нагадують про неподільність Української держави.

Про це інформує Житомирська міська рада.

Маршрут завдовжки понад 6000 км пролягає через українські міста. У кожному з них до колони приєднуються байкери. Дехто долає невелику частину маршруту, а «кістяк» доїжджає до фінішу.

Житомирянин Олександр Корнєєв участь у пробігу бере вдруге, планує подолати весь маршрут.

«До колони я приєднався ще в Луцьку, проїхав уже 1300 км. До кінця доїжджає 30 мотоциклістів. У кожному місті приєднується від 5-ти до 20-ти мотоциклістів. Дехто підтримує пробіг частково, я їду далі..»,- каже Олександр.

Найстарший серед байкарів – 67-річний Валерій Валуєв. Він з Нетішина Хмельницької області, участь у пробігу бере вперше.

«Я на мотоциклі з 1974 року. Пропрацював на атомній станції…До колони приєднався 20 липня у Волинській області.Був у Рівному, Дубно, Тернополі, Калуші, Івано-Франківську, Чернівцях, Хотині, Кам’янці-Подільському, Хмельницькому. Планую їхати до Києва. Таким чином підтримую єдність України…», – говорить Валерій Валуєв.

Щойно приєднуються і житомиряни Катерина Герасименко, Ілля Толкач та Євгеній Ковальов. Ілля та Євгеній втретє у мотопробігу, Катерина – вдруге. Кажуть, що через роботу планують їхати тільки до Кочерева.

«Я повернувся з нічної зміни, працюю пожежником… І все-таки не міг не приєднатися, показати, що Житомир разом з іншими містамиза єдність», – каже Ілля.

Мотопробіг стартував 19 липня з площі Петефі м. Ужгорода Закарпатської області. 2 серпня байкери планують фінішувати в Запорізькій області на острові Хортиця. Тут вони встановлять прапор України, який подолає весь маршрут мотопробігу. А кримськотатарський стяг передадуть в Крим.

З Житомира байкери колоною рушили до Києва.