fbpx
   

Міський голова Житомира на засіданні ради ОБСЄ: нам потрібна зброя та бойове спорядження

Cуспільство | 16:46, 3.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Третього березня під час онлайн-виступу на засіданні ради ОБСЄ міський голова Житомира Сергій Сухомлин сказав, що Житомир першочергово потребує зброї, бойового спорядження, продуктів та медикаментів.

Про це повідомляє Суспільне.

Решту, за його словами, міська влада забезпечить самостійно.

“Я не хочу говорити про те, наскільки нам важко, але хотів би попросити одне: якщо нам допомагати, то, в першу чергу, зброєю, захисними шоломами, бронежилетами. А на другому етапі – продуктами харчування та медикаментами. Без продуктів ми можемо протриматися кілька днів, але без зброї та захисту зробити це буде набагато складніше”, – сказав міський голова і додав, що житомиряни уже шість днів поспіль будують захисні споруди навколо міста, а в тероброну набрали втричі більше людей, ніж потрібно було за планом.

Також Сергій Сухомлин показав учасникам засідання один з уламків бомби, котра розірвалася під час авіаудару у мікрорайоні Богунія 1 березня.

“Загинули троє людей, дев’ятеро отримали поранення, в тому числі, й діти. Близько десятка будинків зруйновані повністю, ще біля 30 – пошкоджені. Пошкоджень зазнала і будівля пологового будинку – в момент нанесення бомбового удару там народилися двоє дітей”, ­– розповів Сергій Сухомлин, задавши також про такі українські міста як Маріуполь, Волноваха, Харків та Херсон, де потрібні гуманітарні коридори для проведення евакуації населення.