fbpx
   

Мешканців Житомирщини просять дотримуватись правил інформаційної гігієни і не поширювати фейки

Cуспільство | 18:22, 1.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Житомирщина зараз становить собою своєрідну модель України в умовах воєнного часу. На території області є декілька тимчасово окупованих сіл на півночі області. Є лінія зіткнення з силами ворогу на кордоні з Київською областю. А також відносно мирні райони, зокрема Новоград-Волинський, Бердичівський та частина Житомирського, яким необхідно максимально швидко відновлювати економічну діяльність, та підтримувати Державу звичною повсякденною працею.

Про це сьогодні під час спілкування з журналістами повідомив голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«Сьогодні обговорив з журналістами стан справ у тимчасово окупованих селах області. Йдеться про три населені пункти у Народицькій громаді. Вони були окуповані вже в перші ж дні війни. На щастя нам вдалося евакуювати звідти усіх, хто виявив таке бажання. Зараз там залишилося лише близько 20 наших громадян, переважно це старі люди, які не змогли покинути домівки, де прожили усе життя.

Окремо звернувся до журналістів та жителів області не забувати дотримуватись правил інформаційної гігієни, не вірити фейкам та не поширювати їх у такий складний для України час.

Наприклад, нещодавно один користувач у соцмережах, який назвався волонтером, заявив про гуманітарну кризу в Народицькій громаді. Це не відповідає дійсності. Ситуація, звісно, непроста. Але повністю контрольована. Громада постійно отримує допомогу від Гуманітарного штабу Житомирської обласної військової адміністрації, від військової адміністрації Коростенського району. За цей час туди спрямовано понад 50 тонн найнеобхідніших вантажів.

Не втрачаємо уваги та сконцентрованості, єднаємося та працюємо задля нашої перемоги!», – наголошує Віталій Бунечко.