fbpx
   

Майже 102 тисячі домогосподарств Житомирщини отримують житлові субсидії на сезон 2021-2022

ЖКГ | 16:36, 6.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення ОДА.

З 1 жовтня 2021 року спеціалісти соціального захисту населення самостійно здійснюють призначення житлової субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували житлову субсидію в неопалювальному періоді, крім домогосподарств:

  • у складі яких є внутрішньо переміщені особи;
  • у складі яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб;
  • які орендують житлове приміщення;
  • які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Таким домогосподарствам призначення субсидії на наступний строк здійснюється після подання нових заяви та декларації.

Заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадовими особами центру надання адміністративних послуг.

Структурні підрозділи соціального захисту населення приймають заяви з необхідними документами від громадян лише у разі надсилання їх поштою або в електронній формі (через офіційний сайт Мінсоцполітики).

Департамент соціального захисту населення ОДА зазначає, що на виконання Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» у травні 2021 року укладено угоду з Міністерством фінансів України про надання доступу до інформації в інформаційно – аналітичній платформі електронної верифікації та моніторингу.

Відповідно до даної угоди, Департамент перед призначенням субсидії здійснює перевірку зазначеної громадянами інформації у декларації про доходи та витрати осіб.

Департамент наголошує на тому, що заявник особисто відповідає за повні та достовірні відомості в заяві та декларації, а також в інших документах, що впливають на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру.

Також отримувачі субсидії зобов’язані протягом 30 днів повідомляти про зміни у складі зареєстрованих осіб, зміну сімейного стану, купівлю на суму, що перевищує 50 тисяч гривень, тощо.