fbpx
   

Легкоатлети Житомирщини знову Чемпіони України

Спорт | 13:30, 29.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

25-26 вересня 2021 року в м. Івано-Франківськ відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2004р.н. та молодше, в якому змагалися понад 500 атлетів.

Про це повідомляє Житомирська обласна рада.

Команда Житомирської області виборола І місце серед 25 областей України, а команда Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради – І місце серед спеціалізованих шкіл олімпійського резерву.

В особистому заліку житомирські легкоатлети завоювали 20 медалей, з них 16 медалей – вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради.

Чемпіонами України стали:

  • Савіцький Володимир – стрибки у висоту,
  • Сотник Андрій – біг 2000м з/п,
  • Козачок Дар’я – метання диска,
  • Новарчук К., Розовенко А., Шваб Є., Якухно А. – естафетний біг.

Одночасно 26 вересня 2021 року в м. Львів відбувся чемпіонат України з бігу по шосе на 10км. Команда Житомирської області, яка була представлена чотирма спортсменами, завоювала три медалі і зайняла ІІ місце серед 15 областей України. В особистому заліку вихованець ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської облради Кузінський Юрій став чемпіоном України з бігу на 10 км серед молоді.