fbpx

Курсант Дмитро Косатий з Житомира став рекордсменом країни з виконання вправи “підйом з переворотом”

Події | 19:21, 11.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Курсант Житомирського військового інституту Дмитро Косатий встановив рекорд України з виконання вправи “підйом з переворотом” на відкритому повітрі. Рекорд офіційно зафіксували редактори національного проєкту “Книга рекордів Гіннеса”, – інформує Суспільне.

Рекорд Житомирського військового інституту Дмитро встановив 18 травня 2020 року, зробивши на перекладині за 3 години 24 хвилини 1001 підйом з переворотом. 10 липня 21-річний Дмитро за 4 години 20 хвилин виконав вправу 760 разів, встановивши рекорд України:

Кілька разів спортсмену підносили нашатир і викликали лікарів – все через спеку і сонце. Попри це Дмитро зміг встановити рекорд України, зробивши вправу 760 разів. За словами редактора національного проєкту “Книга рекордів Гіннеса” Олега Іваненка, такої кількості виконань цієї вправи під палючим сонцем і при температурі під 30 градусів ніхто не виконував:

“На відкритому повітрі такої кількості підйомів-переворотів ніхто не робив. І ми із задоволенням зафіксуємо рекорд. Зараз тренери точно скажуть, скільки. Ми зафіксуємо встановлення рекорду України за кількістю зроблених “підйомів-переворотів” на відкритому повітрі”.

Рекорду передували кілька місяців напружених тренувань, розповів тренер Дмитра Косатого Василь Пронтенко:

“Дмитро – унікальний спортсмен, тренується в секції армспорту, але може себе проявити і в такому виді спорту, як воркаут. Це йому приносить задоволення і дає можливість самореалізуватися. Ми почали з виконання 50 разів, потім 100 разів і пішло далі. Згодом загорілися ідеєю і встановили рекорд інституту”.

Викладачі Дмитра говорять, що спорт для майбутнього військового – це не лише запорука гарної фізичної форми, але і гарт моральних та лідерських якостей. Рекорд свого студента називають хорошим прикладом для інших майбутніх військових. Адже Дмитро довів, що за бажання можна досягти будь-яких висот.

Сам Дмитро каже, що результатом задоволений і якнайшвидше відновлюватиме тренування, щоб подвоїти свій результат – цього буде якраз достатньо для того, щоб побити рекорд світу.