fbpx
   

Креді Агріколь Банк підготував гарантовані подарунки до дня народження відділень

Cуспільство | 17:03, 9.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Креді Агріколь запрошує клієнтів банку долучитися до традиційного святкування дня народження відділень. З 15 по 19 березня завітайте у відділення банку , оформіть один із акційних продуктів та отримайте гарантований подарунок: парасолю, настільну лампу, рюкзак чи термос. 

Понад 40 відділень по всій Україні вже готуються зустрічати гостей. Це гарна  нагода поспілкуватися з фахівцями банку в дружній атмосфері.

«Запрошуємо клієнтів разом відсвяткувати день народження відділень Креді Агріколь. Корисні подарунки, приємна атмосфера, а також смаколики вже чекають на вас. Як надійний фінансовий партнер та друг наших клієнтів ми розуміємо, що саме зараз дуже важливо підтримувати один одного та ділитися позитивними емоціями. Дякуємо за те, що вкотре обираєте нас. Попереду ще багато цікавого!» ― Олександр Куркін, директор департаменту мережі продажу Креді Агріколь Банку.

Акційні продукти Креді Агріколь:

  • Кредит готівкою «Свобода» та кредитна картка.
  • Договір страхування за програмами: «КАСКО» (окрім договорів, по яким авто перебуває у заставі Креді Агріколь) та «Накопичувальне страхування життя» (окрім планових внесків по договору).
  • Пакетні пропозиції «Smart», «Premium», «Sommelier», «Infinite», «Professionals»/«Professionals IT».
  • Тарифні пакети для нових клієнтів юридичних осіб «Classic», «Business», «Premium».

Поспішайте, адже акція триває допоки подарунки є в наявності, але не довше ніж до 19 березня 2021 р. Детальніше про її умови, зокрема перелік відділень банку, в яких діє акція, дізнайтеся у контакт-центрі Креді Агріколь 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні) або за посиланням.

Адреса відділення у м. Новоград-Волинський, вул. Шевченко, 28/2

Акція проводиться на всій території України, за винятком тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військових операцій Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії РФ на території Донецької та Луганської областей.

Реклама