fbpx
   

Конструктивно і без зайвого пафосу: Петро Литвин зустрівся з жителями мікрорайону “Болгарбуд”

Події | 10:11, 12.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Конструктивно, без зайвого пафосу та пустих обіцянок пройшла зустріч кандидата на посаду Новоград-Волинського міського голови Петра Литвина з жителями мікрорайону “Болгарбуд”.

Продовжуючи спілкування з виборцями, 10 жовтня Петро Михайлович акцентував увагу на тому, що він іде на вибори з чітким планом наведення порядку в місті. Передбачено вирішення таких актуальних проблем як водозабезпечення, очищення річки Случ, соціальний захист вразливих верств населення, зокрема військових ветеранів, воїнів-афганців, чорнобильців, учасників АТО/ООС. Тому важливим є створення центру реабілітації на базі колишнього госпіталю. Також новоград-волинцями було підняте питання функціонування в місті Центру крові, на що Петро Литвин озвучив свою чітку позицію – Центру крові в місті бути! Якщо не за рахунок державного бюджету, то за місцеві кошти місто має зберегти та утримувати такий стратегічний, життєво неохідний об’єкт.

Успіх Петро Литвин вбачає в спільний командній роботі професійної влади і громади. Тому разом з ним на вибори йде команда “Народної партії”, де об’єдналися фахівці різних галузей: медики, освітяни, господарники, представники приватного бізнесу, спортсмени, молодь, які вболівають за Новоград-Волинський і готові взяти на себе відповідальність за його розвиток.

Громада висловила підтримку Петру Литвину як на місцевих виборах 25 жовтня, так і в подальшому.