fbpx
   

Команда Народної партії йде на вибори! Що зроблено? Що будемо робити?

 Поділитися

Поділитися в

КОМАНДА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ ЙДЕ НА ВИБОРИ!

ЩО ЗРОБЛЕНО? ЩО БУДЕМО РОБИТИ?

Освітлення вулиць, меблі  та обладнання в лікарнях, ремонт чи спортивний інвентар у школах. Це — малопомітна, а проте дуже значна робота, яка так чи інакше стосується нас усіх. Адже від розвитку спортивної чи музичної школи залежить майбутнє наших дітей, а від того, чи освітлені вулиці, залежить у яких умовах вони ж повертаються після занять. Меблі в лікарні не рятують нікого від хвороб, але на стелажах і поличках зберігаються ліки, якими лікують пацієнтів, та лежать медичні картки з історіями хвороб. Щоденна допомога — вона рутинна й не нагадує шоу. Про це не будеш знімати щодня сюжет на телебаченні. Однак, про це варто пам’ятати, щоб розуміти й аналізувати, щоб усвідомити, по-перше, пройдений шлях, а по-друге, поставити нові амбітні плани на майбутнє.

Разом з командою однодумців Володимир Литвин захищав такі проблемні сектори в районі як медицина, освіта, допомога військовим та, звісно, інфраструктура. А навесні року особливо розгорілося “полум’я” через пандемію COVID-19. Володимир Михайлович і “Народна партія” не могли стояти осторонь, тож кинули значні сили й кошти на допомогу місцевим медзакладам.

Медицина

Володимир Литвин спільно з “Народною партією” в останні роки активно допомагав медзакладам Баранівки, Довбиша, Мар’янівки, Дубрівки та інших міст і сіл ОТГ. Так, для дитячого відділення Баранівської КЦРЛ вдалося придбати комплект меблів (на суму 50 тис. грн). Меблі довгострокового користування вартістю 50 тис. грн закупили й для Довбиської та Мар’янівської амбулаторій. У Дубрівській амбулаторії на капітальний ремонт системи опалення витратили 55 тис. грн. Також у Дубрівську КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» придбали медичне обладнання на 50 тис. грн.

Для Баранівської поліклініки закупили комп’ютерну та копіювальну техніку на 25 тис. грн., а для районної лікарні — холодильники для зберігання ліків. На них пішло 30 тис. грн. Центр первинної медико-санітарної допомоги в Баранівці отримав 18 ноутбуків для  сімейних лікарів.

Протидія COVID-19

З моменту оголошення пандемії по всій планеті бізнеси, уряди, інвестори та благодійники всі сили та ресурси скерували на медицину й порятунок людей. Володимир Михайлович, “Народна партія” та Благодійний Фонд “Майбутнє Полісся” не лишилися осторонь. Лідером партії було особисто надано спочатку 160 тис. грн, а потім ще 90 тис. грн на ліки, медобладнання та захист лікарям. На отримані кошти вдалося придбати респіратори, рукавички, захисні комбінезони, захисні окуляри та навіть по два ШВЛ і монітора пацієнта. Медичний захист лікарям розділили по лікарнях Баранівки, Новоград-Волинська, Ємільчиного, Пулини, Брусилова та Городниці.

“Ми розуміли, що лікарі перебувають у зоні підвищеного ризику, щодня контактуючи та лікуючи хворих. Також усвідомлювали, що весняний карантин — це тільки початок. І, як бачимо, зараз триває друга хвиля. Тому всі наші сили кинули на допомогу районним медзакладам. Адже крім коронавірусу ніхто не скасовував й інших хвороб. Ситуація стала для нас викликом і несподіванкою, але ми маємо його прийняти з честю та гідністю”, — прокоментував Володимир Литвин.

Освіта

За 3 роки Володимир Михайлович спільно з командою зумів додатково залучити 3 млн 43 тис. грн на підтримку освіти в усіх ОТГ. Це: енергоощадні заходи, придбання комп’ютерної техніки, дитячих майданчиків, навчальних дошок. У школах меблі та техніка особливо швидко зношуються, тому що щодня ними активно користуються діти та вчителі. Тож велика увага “Народної партії” була скерована на забезпечення навчальних закладів речами першої потреби.

У Баранівці, приміром, садок “Сонечко” отримав сухий басейн за 10 тис. грн, гімназія – інтерактивний комплекс за 45 тис. грн. У Першотравенському садку “Мрія” замінили старі вікна на металопластикові. На це пішло 50 тис. грн. У Дубрівській ОТГ Мокренська, Закриничанська, Дубрівська та Хижівська школи отримали спортивне обладнання на 50 тис. грн. У Баранівській ОТГ 5 сільських шкіл отримали комп’ютерну техніку на 200 тис. грн. У Кам’янобрідському садочку “Лісова казка” провели ремонт, на який виділили 100 тис. грн.

Допомога закладам культури

Без культури неможливий розвиток. На жаль, про цю аксіому часто забувають, ставлячи на перший план купу матеріальних речей. Однак, сьогодні культура – це критичне мислення, здатність розрізняти брехню й популізм, це пошук і взаємодія з партнерами, меценатами. Це – нові види бізнесу, робочі місця та туризм.

Розуміючи важливість культурної складової для життя громади та виховання тут дітей, вдалося додатково залучити в цю сферу 1 млн 554 тис. грн. Кошти пішли на заходи з енергоощадження будинків культури й мистецьких шкіл, придбання музичних інструментів, комп’ютерної техніки, сценічних костюмів.

Так, Баранівська школа мистецтв отримала музичні інструменти на 50 тис. грн. та прекрасне біле фортепіано, а відділ культури – музичну апаратуру на 75 тис. грн. Закладам культури Дубрівської сільради було виділено на музичне обладнання 55 тис. грн та на сценічні костюми – 32 тис. грн. У Кам’янобрідському будинку культури провели капітальний ремонт із заміною котла на 100 тис.грн.

Інфраструктура 

Дороги та освітлення – хворе місце в багатьох населених пунктах. Хоча на них варто було б першочергово зосереджувати увагу. Адже парки, сквери, дитячі майданчики, тротуари та зупинки транспорту – це обличчя будь-якого населеного пункту.

Відтак, Володимир Литвин посприяв у виділенні місцевим громадам 1 млн 852 тис. грн. допомоги на освітлення вулиць, встановлення автобусних зупинок та створення дитячих майданчиків. У Полянці, Зеремлі, Марківці, Таборах, Суємцях та інших селах Баранівської ОТГ на ремонт вуличного освітлення було виділено 367 тис. грн. А в Рогачеві, Вірлі, Старій Гуті й Таборах придбали автобусні зупинки на 70 тис. грн. У Баранівці закупили дитячий майданчик і гумове покриття для нього (за адресою Поліська, 2) 185 тис. грн.

Команда  

Будь-які зрушення неможливі без команди. Тому Володимир Литвин і “Народна партія” згуртували довкола себе професіоналів своєї справи та патріотів Баранівської ОТГ. Усі, хто балотується в списку політсили, живуть тут, на місці, а отже хочуть і вже працюють на покращення. Адже критикувати когось легко, складніше – взяти відповідальність за ті чи інші рішення на себе.

Тому велика частина команди – члени  громадської організації “Волонтери Полісся”, які  за останні 5 років більш як 60 разів виїжджали в зону АТО/ООС. Волонтери щокілька місяців продовжують їздити на Схід. Наша команда – це аграрії, лікарі, власники малих бізнесів, вчителі та директори шкіл. Усі вони мають досвід у важливих для розвитку міста та району галузях, а головне – конкретні й досяжні ідеї, як це реалізувати.

Наприклад, Сергій Більчук – очільник сільськогосподарського підприємства «Галекс Агро» – працюватиме над підвищенням рівня життя й добробуту населення сіл, забезпеченням людей робочими місцями. У команду прийшов із кредо “Влада для людей, а не для себе”. Адже вибори та посади у будь-якому випадку лишаться в минулому – зате завжди будуть люди.

Ініціативи для молоді й дітей впроваджуватиме Валентина Омельчук. Якісне й доступне навчання, всебічний розвиток, а потім, звісно, працевлаштування. Усе, аби діти не виїжджали на заробітки, а жили й працювали тут. Тому важливе значення сьогодні – ще й збереження шкіл у сільській місцевості, яким опікуватиметься Сергій Орихівський, директор Хижівської загальноосвітньої школи.

“Відсутність закладів освіти по селах – це відсутність можливостей для дітей реалізувати свій потенціал. Так не має бути. Завдання дорослих відстоювати маленькі школи, розвивати їх та демонструвати дітям світ, який відкриває освіта”, – коментує Сергій Орихівський.

У цьому напрямку пліч-о-пліч з Валентиною та Сергієм працюватиме й Жанна Черняхівська. Її кредо: “Молоді – гідний розвиток та прекрасне майбутнє!” Що означає – хороша освіта, розвиток інформаційних технологій та навчальних центрів ІТ-сектору. Сьогодні безліч процесів можна й потрібно автоматизовувати, спрощувати та економити на цьому кошти громади. А ключова роль у цьому має бути за молоддю, яка захоче сюди повернутися.

Життя громади – це якісна медицина. Зміни в цьому напрямі відстоюватиме сімейний лікар Святослав Гряділь. Він з дитинства мріяв лікувати людей, допомагати їм і втілив свою мрію в життя. Сьогодні ця мрія трансформувалася в доступність медицини для кожного. А насамперед для мешканців сіл і невеликих селищ.

“Ти відчуваєш себе потрібним, коли в лікарні тебе помічають і про тебе піклуються. Коли є аптеки, де можна придбати необхідні препарати. Коли дороги, по яких сімейні лікарі їздять до хворих, хороші, а не виходять з берегів після першої зливи. Здоров’я – це цінність. І не тільки конкретної людини, але всієї громади. Ось над цим потрібно працювати”, – наголошує Святослав Гряділь.

Повноцінний розвиток громади неможливий без міцного соціального сектору. Ветерани праці та війни, хлопці, які повертаються зі Сходу, люди з інвалідністю – їхні інтереси відстоюватиме Іван Цимбалюк, що не один рік   очолює районну організацію ветеранів. Тож на практиці знає й усвідомлює, яких змін потребують люди – від допомоги з оформленням документів до ліків та пандусів у будинках.

Зроблено справді багато,- говорить перший номер в списку Народної партії в Баранівському районі Вікторія Ількович. Зупинятися на півдорозі – це перекреслити набутки років. Хіба ж можна отак просто опустити вітрила і стати на якір саме тоді, коли час потребує активних дій, а люди громад, навчені гірким досвідом останніх виборів і розчаровані безрезультативністю попереднього вибору, хочуть нарешті повернутися до нормальної співпраці  – і саме з тими, кому звикли довіряти роками і чию теплу турботу відчували на собі у кожному селі, в кожній громаді, у практично кожному малому й великому колективі.

Один у полі – не воїн, Для досягнення справжніх результатів важлива командна робота. При чому не просто випадкових людей, а фахових та згуртованих, таких, що разом спрацювалися, і в багатьох сферах уже продемонстрували результат.

“Народна партія”: з народу – і для народу!