fbpx
   

Кайданки одягнули у залі суду – на Житомирщині чоловік гвалтував свою похресницю

Суд | 20:04, 14.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Бердичівською місцевою прокуратурою забезпечено розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному у скоєнні насильницьких дій сексуального характеру стосовно малолітньої дівчини.

Бердичівський міськрайонний суд врахував принципову позицію ювенального прокурора щодо скоєння підозрюваним особливо тяжкого злочину та 12.03.2021 виніс ухвалу про застосування тримання під вартою без права внесення грошової застави.

Відразу по закінченні засідання, у залі суду на ґвалтівника одягнули кайданки та відправили до слідчого ізолятора.

Як повідомлялося раніше, злочин скоїв 47-річний чоловік, який тривалий час приходив «у гості» до похресниці та ґвалтував малолітню. Злочин виявили та розкрили працівники територіального відділення поліції під час виїзду на виклик про зникнення сестрички потерпілої, про що повідомила їхня матір.

Органом досудового розслідування йому інкримінується скоєння кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 152 КК України. Санкцією зазначеної статті передбачається покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Зважаючи на те, що батьки були обізнані про скоєння злочину стосовно своєї доньки, проте жодних заходів до припинення протиправних дій не вжили, органом досудового розслідування розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання батьками своїх обов’язків по догляду за дитиною, за ст. 166 КК України.