fbpx
   

Кабмін скасовує регулювання цін на газ з 20 травня

ЖКГ | 17:35, 19.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Починаючи з 20 травня Кабінет міністрів скасовує регулювання ціни на природний газ для теплокомуненерго.

Про це на засіданні уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами, це “крок до повноцінного ринку газу”.

“Від завтра, 20 травня, уряд більше не регулює ціни на газ для теплокомуненерго. І, відповідно, не зобов’язує “Нафтогаз” продавати блакитне паливо для них за фіксованою ціною. Це ще один важливий крок до створення повноцінного ринку газу. Це крок, який нарешті дасть можливість місцевій владі взяти відповідальність перед людьми за тарифи на тепло та гарячу воду”, – зауважив Шмигаль.

За словами прем’єра, відтепер контракти на постачання газу будуть самостійно укладатися теплокомуненерго.

“Неефективність менеджерів комунальних підприємств більше не буде покриватися фіксованою ціною на газ. Тепер всі ТКЕ, більшість з яких належить місцевій владі, будуть укладати контракти із газопостачальними компаніями самостійно”, – підкреслив Шмигаль.

Прем’єр також доручив Мінрегіону та Міненергетики протягом трьох тижнів виконати всі положення меморандуму між Урядом та головами міст України. Міністерства мають надати пропозиції щодо законопроєкту про погашення заборгованості за різницю в тарифах перед ТКЕ.

Суспільне