fbpx
   

Гирьовики Житомирщини вибороли на чемпіонаті України комплект нагород

Спорт | 12:31, 30.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

З 25 по 28 березня у Києві у Палаці спорту відбувся чемпіонат України серед дорослих та молоді з гирьового спорту, а також чемпіонат України серед студентів закладів вищої освіти України. Збірну команду Житомирщини представляли 37 спортсменів, з яких 18 курсантів та офіцерів Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Про це Суспільному розповів доцент кафедри фізичної підготовки Житомирського військового інституту, заслужений майстер спорту Василь Пронтенко. За його словами, у чемпіонаті України серед дорослих спортсмени Житомирщини здобули 5 золотих, одну срібну та дві бронзові медалі.

У чемпіонаті України серед юніорів: 2 золотих та 3 срібних медалі.

Вперше норматив майстра спорту України виконали 6 спортсменів Житомирщини: Вадим Фаворик, Дарина Куріньовська, Віталій Приводнюк, Олександр Мосійчук, Лілія Прокопчук, Анна Загребельна.

У командному заліку збірна команда Житомирської області посіла ІІІ місце у чемпіонаті України серед дорослих і молоді.

У командному заліку чемпіонату України серед студентів закладів вищої освіти з гирьового спорту збірна Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова вже другий рік поспіль посіла І місце. До її складу увійшли 17 спортсменів. Вони привезли 13 медалей у різних вагових категоріях: 7 золотих, 3 срібних та 3 бронзових.

ІІ місце – у команди Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ІІІ місце виборола команда Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 22 областей України та 25 закладів вищої освіти.