fbpx
   

Громади Житомирщини отримали ще 16 шкільних автобусів

 Поділитися

Поділитися в

Понад п’ятсот дітей, які проживають у віддалених населених пунктах Житомирщини, відтепер зможуть у теплі, з комфортом, а головне, безпечно їздити на уроки та повертатися додому.

Новий автотранспорт, оснащений системою гучного зв’язку, ременями безпеки і сигнальними маяками, дозволить багатьом сільським школам вирішити істотну проблему, пов’язану з підвезенням учнів.

Автобуси придбано за кошти державного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів (70/30). Вартість одного автобуса – 1,9 мільйона гривень.

16 нових шкільних автобусів будуть відправлені до Іршанської, Новоборівської, Городницької, Чоповицької, Станишівської, Ємільчинської, Любарської, Словечанської, Овруцької, Радомишльської, Глибочицької, Оліївської, Вчорайшенської, Чуднівської територіальних громад та Романівського району.

Довідково. Парк шкільних автобусів у Житомирській області становить 295 одиниць. Потреба у шкільних автобусах складає 25 одиниць. Близько третини шкільних автобусів використовуються більше 10 років.