fbpx
   

“Гонитва за красивостями, ряжені у сесійній залі, безперервні овації …підмінили серйозну розмову” – реакція Литвина на виступ Зеленського у Верховній Раді

 Поділитися

Поділитися в

“Гонитва за красивостями, ряжені у сесійній залі, безперервні овації …підмінили серйозну розмову”. Так Володимир Литвин, Голова Верховної ради (2002-2006, 2008-2012 рр.), прокоментував щорічне послання президента Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України. Свою позицію він виклав у дописі на Facebook.

За його словами, “… за успіхами – нинішніми і майбутніми – не відчувається знання й розуміння країни. Не проглядається конкретна людина. Особливо з мінімальною пенсією, яка, після успішного зростання, складе 2,6 тис. грн. Це лише для тих, має 65 років і повний стаж. При ціни й тарифи – взагалі скромне мовчання.”

Екс-спікер заявив, що, на його думку, населення опинилося наодинці з собою, а чиновники з “прирученим істеблішментом” та оліграхами живуть самі по собі. Красивий перформанс у залі – це лише спроба прикрити відірваність влади від життя та відсутність підходів до розв’язання актуальних проблем.