fbpx
   

Фонд “Майбутнє Полісся” передав Житомирській міській лікарні №2 допомогу для боротьби з COVID-19

Медицина | 16:51, 23.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

ЛИСТ ПОКЛИКАВ У ДОРОГУ

Так сказали б раніше. У нашому випадку – звернення до небайдужих через соціальні мережі молодої лікарки Дарини з 2-ї Житомирської лікарні імені Павлусенка.

Фонд «Майбутнє Полісся» відгукнувся: 22.04. привіз до лікарні маски СРАР (до ШВЛ) – 10, тонометри – 8, пульсоксиметри – 8, комплекти постільної білизни – 25, візки для роздачі їжі – 2.

Зрозуміло, що мав спілкування з лікарями, вислухав їх та принагідно висловим їм, у тому числі особливо Дарині, сердечну вдячність за справжнє подвижництво.

До довідки: тут перебуває на лікуванні від ковіду до 200 людей.

Разом з М.Рудченком, з яким працюю пліч-о-пліч з надання допомоги усім лікарням області (її вже отримали 23 райони), поклали квіти на могилу колишнього керівника 2-ї лікарні Віктора Павлусенка.

Заодно відвідав лікарню в Пулинах, зважаючи на звернення селищного голови О.Гаврилюка, що знову потрібна допомога (раніше Фондом вона вже надавалася). Цього разу лікарня отримала: концентратори кисню на 10 л кожний – 2, пульсоксиметри – 3, захисні маски – 250, рукавички – 200, костюми багаторазового використання – 20.

В ході розмови з лікарями дізнався, що хоча вони розпочали і ведуть лікування ковідних хворих, але відповідне фінансування Київ лікарні ще так і не відкрив. Як колись у народі казали, взяли лише «на олівець». А медперсоналу потрібні гроші сьогодні. Намагаюсь допомогти прискорення їх виділення.

Вдячний журналістам, які виявили інтерес до роботи Фонду.