fbpx
   

ФК “Шахтар” перемагає на турнірі з футболу пам’яті Дмитра Рудя

Спорт | 14:29, 25.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

У День Незалежності України завершився відкритий міський турнір з футболу пам’яті Дмитра Рудя. Три дні на стадіоні “Спартак Арена” змагались вісім команд вікової групи U-12.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

24 серпня останній ігровий день турніру відкрили команди ДЮФСШ “Металіст” (Харків) та ФК “Шахтар” (Донецьк). Перемогу з рахунком 0:1 святкували футболісти “Шахтаря”.

Турнір, присвячений пам’яті загиблого учасника ООС Дмитра Рудя, проходив у Житомирі вже втретє.

Дмитро Сергійович Рудь народився 23 січня 1998 року у місті Житомирі. Дмитро ріс сиротою, з трьох років його виховували бабуся Людмила Володимирівна з дідусем Дмитром Олексійовичем. Навчався Дмитро в Житомирській загальноосвітній школі №20. Стрункий, красивий, фізично розвинений юнак любив спорт, особливо футбол. Після закінчення школи Дмитро вступив до Житомирського автомобільного коледжу Національного транспортного університету. Був одним із найкращих студентів, але після другого курсу добровільно пішов до армії на захист рідної України. У 2016 році був направлений на два місяці у військовий учбовий центр «Десна», після нього потрапив до 503-го Окремого батальйону морської піхоти десантно-штурмової роти, де і проходив військову службу за контрактом. Дуже любив службу, слово «побратим» було для нього святим. У Дмитра була можливість навчатися у Львівський військовій академії, але він відмовився, бо поспішав на передову, до побратимів, бо як він вважав, саме там він потрібен. А там було справжнє пекло. …Горіло поле, підпалене сепаратистами, але хлопець не злякався, а першим кинувся його гасити, рятуючи бійців. Вогнем обпечені руки, ноги, все тіло, та він відмовився від госпіталізації, щоб бути поруч з друзями до кінця. Ще рани не встигли загоїтися на ньому, коли 16 травня 2018 року під н.п. Водяне Донецької області під час виконання бойового завдання смертю хоробрих загинув морпіх Рудь Дмитро.