fbpx
   

ФК “Полісся” мінімально поступається “Ниві”

Спорт | 13:42, 11.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Обидві команди ще в минулому сезоні змагалися в Групі «А» Другої ліги, а очна зустріч повинна була показати, хто ж краще витратив цей час, – інформує офіційний сайт ФК “Полісся”.

Номінально це було “Полісся” – хоча в минулому (незавершеному сезоні) воно було нижче тернополян, зараз підопічні Шищенка у турнірній таблиці розділяють 5-7 місця. А ось “Нива”, яка була у друголіговому чемпіонаті успішніше, зараз на 11 місці з 11 очками – на п’ять менше, ніж є у житомирян. Ось тільки бажаної переваги свого поля “Полісся” позбавлене – зараз вже в зв’язку з епідеміологічною ситуацією.

Проте, почали номінальні господарі дуже активно. Вже на першій хвилині Даудов хорошим дальнім ударом перевірив пильність молодого воротаря “Ниви” Єрмолова. Однак, тернополяни зробили правильні висновки: уважніше стали грати в центрі, через який пройшов прорив Марата, а на 12-й хвилині цілком могли відкривати рахунок. Рейд з лівого краю видав Гатала – воротар Маханьков його прицільний удар відбив, а добивання Дмитра Скакуна пройшло повз ціль.

Надалі побільше гостроти створила саме “Нива”. Широко грав форвард Різник: то з флангу загострював, то на вістрі замикав подачу. Зі штрафного не влучив у ціль Вовченко. А коли Маханьков недбало відпасував на своїх захисників, відразу три тернополянина пішли в пресинг і щастя “Полісся”, що Волохатий поспішив і пробив вище воріт метрів з 15-ти. Це був цілком реальний небезпечний момент.

І лише за півгодини гри знову нагадали про себе житомиряни. Але не зуміли забити навіть після гострого прориву Галенка (на лінії підстрахував воротаря захисник), а традиційно небезпечні кутові від Гавриленка, який і прямо від прапорця може забити, на цей раз йшли без гідного завершення. У відповідь на це на 37-й хвилині “Нива” зобов’язана була відкривати рахунок. Маханьков, який грав проти сонця, знову нерозважливо відпасував в поле, Проців на виконання покладав м’яч в дальній кут і потрапив в штангу. Але це була лише відстрочка неминучого. Не забарився аут, захисники не зуміли вибити м’яч подалі і на межі штрафного майданчика відскок чатував Хруставка. Олег виявився дуже далеко від своєї номінальної позиції і потужно пробив низом, а голкіпер житомирян пустив м’яч поруч з собою – 0:1. Позначилася і сонячна сторона, і перекритий польовими гравцями огляд.

На куражі “Нива” постійно турбувала захисні порядки суперників своїми рейдами. Різник, Гатала, Проців постійно вели за собою суперників. У підсумку з глибини поля Скакун, Волохатий і Малащук могли пробивати, щоб утримувати в тонусі Маханькова. У свою чергу, “Полісся” намагалося пробиватися через фланги. Проявляв активність Галенко, в активі якого відразу кілька загострень, але колишнього форварда “Ниви” Галенка захисники вміло відтісняли від м’яча, а удари інших блокувалися, не доходячи навіть до Єрмолова. А ось гості заробили кілька перспективних стандартів, і з одного з них Вовченко струсонув каркас воріт.

До всього, внаслідок бійки “Полісся” залишилося в меншості (вилучений ключовий гравець середньої лінії – Гавриленко). У підсумку 14 очок набирає “Нива”, тоді як житомиряни зазнають першої домашньої поразки ще з позаминулого чемпіонату (без урахування кубкових зустрічей). Традиційно непростим суперником залишається тернопільський клуб для “Полісся”.