fbpx
   

Портативні зарядні станції – знахідка для військових та цивільних

Споживач | 07:56, 11.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

До останнього часу мало хто знав про такий диво-пристрій, як портативна зарядна станція. Але після повномасштабного вторгнення російського агресора на територію України вони стали справжньою знахідкою як для військових на передовій, так і для цивільних людей з територій зі знищеною інфраструктурою.
З урахуванням значного підвищення вартості пального, ці інноваційні пристрої, безумовно, є чудовою альтернативою бензиновим та дизельним генераторам.

Пропонуємо більш детально розібратися у питанні вибору. Моделі, на які в першу чергу, експерти ринку радять звернути увагу – Ecoflow River та Ecoflow Delta.

Ecoflow River – невеличкі побутові зарядні станції ємністю 210-720 Вт/г. Добре підійдуть для використання на дачі, у походах, на природі, для автономного живлення електроінструменту тощо. Наприклад, пристрій на 720 Вт/г здатен зарядити смартфон 59 разів, а ноутбук – 10 разів.

Ecoflow Delta https://norfin.com.ua/ua/ecoflow-delta/ – промислові пристрої з великою ємністю батареї до 3600 Вт/г. Якщо і цього буде замало, за допомогою батереї Ecoflow Smart Battery та генератора, можна збільшити потужність до 25 кВ/г. Така станція здатна одночасно обслуговувати до 9 пристроїв. Можна без проблем під’єднувати холодильники, телевізори, мікрохвильовки – будь які пристрої потужністю до 2900 Вт. Автовласники електрокарів примудряються навіть заряджати так свій екологічний транспорт! Завдяки технології X-Boost можна збільшити максимальну вихідну потужність до 4500 Вт (всі наведені цифри для моделі Ecoflow Delta Pro).

огляд зарядних станцій ecoflow

Завдячуючи волонтерам та небайдужим громадянам, саме такі станції використовують на передовій наші військові для зарядки рацій, акумуляторів для дронів, безпілотників тощо. Особливо актуальне використання, де в зоні проведення операцій не потрібні зайвий шум чи дим. Враховуючи велику кількість роз’ємів, не потрібні додаткові перехідники. Пристроєм можна керувати віддалено за допомогою мобільного додатку через Bluetooth чи Wi-Fi.

Переваги портативних зарядних станцій:

  • Легкість – до 45 кг в залежності від моделі
  • Відсутність шуму
  • Безпечність – немає ризику вчадіти чи отруїтися парами бензину
  • Швидка зарядка самої станції від електричної мережі (до 2 годин)

Що цікаво, мобільні зарядні станції можна заряджати і за допомогою автомобільного адаптера (12 В) чи сонячної батареї.

Стартова ціна – висока, а вартість володіння – копійки

Чесно кажучи, покупцям одразу кидається у вічі велика ціна станцій у порівнянні з генераторами на паливі. Але якщо подивитися на вартість володіння цим пристроєм, то стартові витраті цілком виправдані, бо потім ви не витрачаєте гроші на пальне. А сама електрична енергія є найдешевшим видом серед усіх вже відкритих. Виробники заявляють про довговічність у використанні. Після 3500 циклів зберігається 80% ємності батареї, а після 6500 циклів – 50%. Тільки уявіть собі, якщо кожен день використовувати станцію, ви відчуєте зменшення ємності тільки через 10 років. Такий життєвий цикл завдячує сучасному літій-залізо-фосфатному акумулятору.