fbpx
   

Дитяча лікарня імені В.Й. Башека отримала сучасне обладнання

Медицина | 12:41, 17.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Апарат ШВЛ, 4-х канальний коагулометр та монітор пацієнта з комплектуючими   –  таким медичним обладнанням на загальну суму  460 тис. грн  поповнилася дитяча лікарня імені В. Й. Башека.  

« І  це тільки перший етап допомоги, – зазначає Богдан Купчинський, голова  ЖМДГО «Все робимо самі», яка отримала кошти на придбання обладнання для медичного закладу, вигравши грант на суму 20 тис. євро у фундації «Ашан для молоді» (Франція) в рамках проєкту боротьби з коронавірусом.

Урочиста  передача обладнання  дитячій міській лікарні  представниками ГО «Все робимо самі» та фундації «Ашан для молоді»  відбулася сьогодні, 16 червня.

 «Монітор пацієнта відстежує частоту дихання, частоту пульсу, артеріальний тиск,  електрокардіограму, за необхідності температуру. Коагулометр визначає показники згортаючої системи крові…», – коментують медики.

Висловлюючи вдячність за таку необхідну наразі підтримку лікарні,  Володимир Галайба підкреслює, що за допомогою цієї техніки  персонал зможе кваліфіковано та якісно здійснювати свою роботу.

«Дякую вам за добрі справи та за розуміння того, що ми лікуємо найдорожче – дітей…», –  зазначив головний лікар.

Зі слів благодійників,  для дитячої лікарні на зазначені грантові кошти буде закуплено ще один апарат ШВЛ, передача якого відбудеться у вересні місяці.

 Відзначимо, що це вже не перша благодійна справа партнерів ЖМДГО «Все робимо самі» та фундації «Ашан для молоді»:  у  2018 році було  подаровано  спортивний майданчик ЗОШ №7 ім. В.В. Бражевського.