fbpx
   

До Житомира приїхала виставка “На зламі”

Культура | 13:37, 24.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про зміни, що відбулися в структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України, розповідає виставка «На зламі», яка мандрує містами України.

Її вже побачили у Києві, Дніпрі, Кропивницькому, Черкасах тощо. Сьогодні відбулася презентація проєкту на вулиці Михайлівській у Житомирі.

Аби показати, як війна вливає на всіх українців, привернути увагу громадськості до тривалості конфлікту на сході України, ГО «СП Мир на долоні» спільно з представниками ГО «Східноукраїнський центр» організували захід, який відвідало вже понад 3000 глядачів з усієї країни. Тут – особисті історії свідків та постраждалих, страх перед війною, руйнування сімейних зв’язків та звичного способу життя, відеоісторії постраждалих, які опинилися у полоні свавілля бойовиків «Л/ДНР», а також інфографіка та статистичні докази.

Відвідати виставку можна в Житомирській міській раді з 24 червня по  15 липня 2020 року з дотриманням всіх запроваджених обмежень карантину: обмежена кількість глядачів, зберігати масковий режим, безпечну відстань тощо.