fbpx
   

До уваги житомирян: тарифи на газ для населення в лютому 2021

ЖКГ | 14:35, 1.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

З о1 лютого всіма газопостачальнами компаніями у Житомирській області встановлено розцінки на газ для побутових споживачів у розмірі 6,99 грн./м³ (з ПДВ).

Про це повідомляє Житомирська ОДА.

Антимонопольним комітетом України здійснюються перевірки об’єктивності встановлених газопостачальними компаніями тарифів. АМКУ вивчає наявність ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях шести газопостачальних компаній, серед яких і ТОВ «Житомиргаз збут». Експерти Антимонопольного комітету вважають, що дії цих компаній при встановленні тарифів могли призвести до ущемлення інтересів споживачів.

Як нагадує Міністерство фінансів України, 18 січня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 25, якою обмежив ціну на газ для побутових споживачів максимумом у 6,99 грн./м³, чим фактично відмовся від ринкових умов у сфері постачання газу.

Крім того, було обмежено тариф на розподіл (доставку) газу — він тепер не повинен перевищувати 1,79 грн./м³ (без ПДВ). У зв’язку з цим НКРЕКП встановив нові ціни на доставку газу для 14 газо­розподільчих компаній, починаючи з лютого 2021.