fbpx
   

До уваги житомирян: програма єПідтримка стартує за декілька днів

Cуспільство | 11:39, 17.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вже в цю неділю, 19 грудня, стартує державна програма єПідтримка.

Цього тижня програма тестується, і вже станом на сьогодні учасниками пілотного проекту оформлено понад 1,2 мільйони заявок на виплату. Всього наразі на участь записалися 3,2 мільйони українців. Реєстрація, верифікація та відкриття віртуальної картки займає лічені хвилини.

Для всіх українців послуга стане доступною 19 грудня. Кошти на картки українців надійдуть впродовж 10 днів після страту програми, подання заявки та проходження верифікації на відповідність критеріям програми.

За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, купити квитки на залізничні та авіаперевезення по Україні, придбати книжки.

Докладніше про програму читайте за посиланням.

Нагадаємо, у МОЗ попередили про шахрайську схему під виглядом виплати 1000 грн за вакцинацію. Зловмисники від імені міністерства надсилають інформацію з проханням надати номер картки та персональні дані нібито для нарахування коштів. Ці дані використовуються шахраями для зняття коштів із карток. Повідомляти будь-яку інформацію про картку, зокрема термін дії та CVV, небезпечно.