fbpx
   

Чотири з десяти житомирських фонтанів не працюють – зламалися

Інфраструктура | 17:44, 13.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 12 червня у Житомирі не працює чотири фонтани з десяти – у житомирському водоканалі кажуть, що причина в технічних несправностях.

Про це Суспільному розповів технічний директор КП “Житомирводоканал” Сергій Єрьомін. За його словами, фонтани не працюють через технічні причини, а кожного понеділка комунальні служби проводять профілактику.

“На Старому бульварі не працює середній фонтан. Він був виведений із експлуатації, потребує капітального ремонту, – говорить Сергій Єрьомін. – Біля школи №17 згоріли два фонтани. Ми їх обслуговуємо, але вони не перебувають у нас на балансі. Ми відремонтували електродвигуни, тому в п’ятницю фонтан був запущений. На майдані Соборному фонтан не старий, але теж виведений із експлуатації, бо там тріснула чаша і затоплює машинний відділ, де знаходяться електрообладнання”.

Комісійно у водоканалі вирішили цьогоріч не запускати фонтан на майдані Соборному. Рішення щодо його ремонту планують прийняти восени. Щоб повністю відновити роботу фонтана, потрібно два з половиною мільйони гривень.

“Це центр міста (майдан Соборний – ред.) і тут стоїть незрозуміла споруда, накрита незрозуміло чим і незрозуміло для чого. Кожного дня я проходжу повз цей фонтан, і цього року він чомусь не запрацював”, – сказала житомирянка Віта Шевчук.

У парку відпочинку імені Юрія Гагаріна в першій половині дня фонтани теж не працюють, каже студентка Анастасія Агеєва.

“Рідко їх вмикають, особливо. Коли спека, от як сьогодні, вони не працюють. Хоча вчора він працював, це була 15 година дня. А ще я помітила такий парадокс – фонтани працюють у дощ, а в спеку – ні”, – сказала Анастасія Агеєва.

Фонтан поблизу школи №17 на вулиці Київській не працює вже тиждень, розповідає житомирянка Галина Виноградова.

“Раніше він працював, тут діти бавилися, а зараз не працює, голуби сидять лишень”, – каже Галина Виноградова.