fbpx
   

Автівки та продукти: як фонд “Майбутнє Полісся” допомагає армії

Армія | 16:30, 25.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

За 30 днів війни росії проти України ми всі стали великою та міцною родиною. Наш благодійний фонд “Майбутнє Полісся” з першого дня повномасштабного вторгнення переформатував свою роботу. Якщо раніше ми працювали із соціальними питаннями, то з 24 лютого почали допомагати військовим та волонтерам.

Ми намагаємося робити більше, ніж можемо, хоча розуміємо, що це менше, ніж потрібно. Але точно знаємо, що внесок кожного є надзвичайно важливим для нашої спільної перемоги. Тож сьогодні стихійна місія фонду – по можливості укріпити позиції українських військових на Житомирщині, яку систематично обстрілює окупант, допомогти тим, хто на собі відчув жахіття цієї несправедливої війни та підтримати тих, хто забезпечує життя в тилу.

Ми розширили географію діяльності фонду. Тепер у нас працює два штаби – у Києві та у Новограді-Волинському. За місяць війни спільними зусиллями за підтримки наших партнерів та друзів нам вдалося зібрати допомогу ЗСУ й ТРО. Ми відправили бійцям 4 автомобілі, 3 т. круп і 500 кг цукру, 2 генератори електроенергії, 400 спальних мішків, 350 карематів, 80 термосів і теплий одяг.

Щодня ми робимо свій внесок у те, щоб повернути Україні мирне життя. Закликаємо кожного не залишатися осторонь, допомагати армії та волонтерам, берегти себе та людей поруч.

Все буде Україна!

БФ “Майбутнє Полісся”