fbpx
   

Авіаудар по Житомиру. Що відомо про стан травмованих дітей

Cуспільство | 12:29, 2.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

1 березня у Житомирі після авіаудару до обласної дитячої лікарні з різними травмами потрапили семеро дітей. Кореспонденти Суспільного побували в медзакладі та запитали лікарів про стан госпіталізованих дітей.

За словами медичного директора Центру, Віктора Гриньова, ввечері першого березня на місце вибуху від ракетного удару в мікрорайоні Богунія у Житомирі виїжджали шість бригад центру екстреної медичної допомоги. Допомогу надали 16 травмованим різного ступеню тяжкості. З них шестеро – діти віком від трьох до шести років. Всіх їх відвезли до обласної дитячої лікарні. У двох дітей переломи рук, в однієї струс мозку. Серед травмованих – 10 дорослих, двох із яких доставили в обласну клінічну лікарню, та ще семеро – у першу міську лікарню. Один травмований із переломами перебуває в трамвпункті другої міської лікарні.

Директор обласної дитячої лікарні Юрій Довгополий у коментарі кореспондентам Суспільного уточнив, що станом на 11.00 другого березня в їхньому медзакладі перебуває семеро дітей, яких госпіталізували з травмами, отриманими внаслідок авіаудару. Одну дитину прооперували. Її стан ближчий до задовільного. Решта травмованих дітей у задовільному стані.