fbpx
   

Авіація у небі над Житомиром – розпочався Korolov Avia Fest (ФОТО)

Події | 20:04, 14.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Авіалюбителі з усіх куточків України та світу сьогодні – у Житомирі. Тисячі відвідувачів та 500 пілотів із різних країн – цьогорічний Korolov Avia Fest вражає масштабністю. Про це повідомляє Житомирська міська рада.

На смузі житомирського аеропорту – ті, кому небайдуже небо. Один за одним над Житомиром піднімаються бойові, спортивні та навчальні літаки: Л-39; ІЛ-76; Су-27; Л – 29;Су – 31. Потому – прохід автожирів, літака ExtraEA330 XL. Глядачі споглядають фігури вищого пілотажу від льотчиків та парашутистів. Це – найвидовищна частина програми.

Окрім того, на фестивалі можна побачити рідкісні музейні експонати Житомирського музею космонавтики імені С.П. Корольова, безпілотні літальні апарати Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова та Поліського національного університету.

Авіакосмічну та авіаційну техніку представив і Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Незабаром в Україні покажуть фільм про Сергія Корольова «Незламний. Шлях до мрій». Режисер – Петро Авраменко. Під час фестивалю анонсували презентацію кінострічки – 4 вересня 2021 року.