fbpx
   

Артилеристи 30-ї бригади виконали навчальні стрільби

Армія | 10:09, 7.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Артилеристи 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького виконали навчальні стрільби з 122-мм самохідної артилерійської установки 2С1 «Гвоздика» та 152-мм самохідної гаубиці 2С3 «Акація».

Перш ніж виконати бойові стрільби, військові проходять ряд контрольних і комплексних занять. Велику увагу було приділено відпрацюванню нормативів щодо виходу на основну вогневу позицію, підготовці гармат до стрільби, переміщення в ході бою та зміна основної вогневої позиції на запасну вогневу позицію.

Військовослужбовці відпрацювали вогневі вправи на ураження групових цілей умовного противника або ж по умовному взводному опорному пункті у складі батареї та, у складі дивізіону на відстані 11-13 км із закритих позицій. Кожному розрахунку та батареї було поставлено конкретне завдання і визначені цілевказівки. При цьому, за ввідними керівника підрозділу режим вогню змінювався. Корегування вогню здійснювалось з командно-спостережного пункту командиром підрозділу.

Завдяки своїй маневреності артилерія здатна супроводжувати піхоту на поле бою, тому підготовка стрільби та практичне виконання стрільб проводилось з метою підтримування артилерійських підрозділів у стані постійної готовності та найбільш ефективному виконанню вогневих завдань.

Як відомо, ведення успішних бойових дій на полі бою часто залежить від рішучих, правильних та своєчасних дій артилерійських підрозділів, тому питанням підготовки артилеристів у бригаді приділяється належна увага.

Всі розрахунки успішно впоралися з поставленими завданнями і продемонстрували в ході стрільб хорошу злагодженість і майстерність.